Новини

Гараж загасили, та від машини лишився металобрухт

<P>Правоохоронці, котрі обстежували місце пожежі гаражної будівлі у селі Рачині Дубенського району, не виключають можливості підпалу.
<P>Вогонь за зачиненими дверима гаража розгорівся близько дев’ятої вечора в господарстві мешканця села Рачина. Викликав пожежників сам господар, котрий того вечора, повернувшись додому, залишив “Волгу” в гаражі.
<P>Запевнив, що почув якийсь шум, але не вибух. Згодом пояснив правоохоронцям та пожежникам, що для економії перевів автомобіль на газ і, коли трапилося займання, газ просто виходив до двигуна, та ніби випалив авто зсередини.
<P>Попри знищені полум’ям двері гаража, підсобних приміщень, житловий будинок суттєво не постраждав. Із прикрістю господар зауважив, що страховку на автомобіль він не встиг поновити, а ось страховка на будинок на цей момент є дійсною.
<P>Версія про підпал виникла не одразу. Подейкують, що спочатку вели мову про замикання електропроводки, котре й спричинило займання. Згодом з’явилась інформація про те, що кредитна картка, яка знаходилась в авто, зникла, а гроші з неї спробували зняти в одному з місцевих банкоматів. Достовірність цієї інформації наразі з’ясовують правоохоронці.
<P>І хоч збитки від пожежі остаточно не підрахували, господар автомобіля ще коли пожежники гасили полум’я, розповів, що торік віддав за “Волгу” близько десяти тисяч умовних одиниць.
<P><STRONG>Інна МОСКАЛЬЧУК</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса