Новини

Гастролера по магазинах затримали за крадіжки

<P>Працівники Млинівського райвідділу міліції на вулиці села Новоселівки затримали раніше судимого за крадіжки жителя Луцька Ігоря. Чоловік у минулому місяці на Млинівщині обікрав два торговельних заклади. Винісши з магазинів товарно-матеріальних цінностей на п’ять тисяч гривень, він у достатках жив, плануючи наступний злочинний вихід на “cцену”. Однак гастролера своєчасно викрили. Більше трьох тижнів знадобилося працівникам міліції, щоб затримати заїжджого гастролера з Волинської області, який 11 та 31 липня обікрав магазини в селах Новоселівці та Брище Млинівського району. Зібравши необхідну доказову базу, порівнявши характер та спосіб вчинення злочинних посягань, правоохоронці впевнилися, що “почерк” належить одній особі.
<P>37-річний гастролер із Волині на Рівненщині з’явився декілька місяців тому, повернувшись із місць позбавлення волі. Чоловік, який не звик заробляти чесною працею, у такий спосіб намагався втекти від правоохоронців, сподіваючись, що його протиправні дії залишаться поза увагою співробітників міліції з сусідньої області. Однак перший заступник начальника Млинівського райвідділу міліції, підполковник Анатолій Цідилко та оперуповноважений відділення карного розшуку, капітан міліції Володимир Лук’янчук вважали інакше. Досвідчені оперативники відзначили: зловмисник торгові заклади обирав без охорони та сигналізації, а всередину пробирався, виймаючи фрамугу над дверима. Виносив злодій і продовольчі, і промислові товари. А ще на згадку для працівників міліції залишив відбитки пальців, які значилися в базі даних науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України у Волинській області.
<P>На початку серпня на вулиці села Новоселівки Млинівського району Ігоря, підозрюваного у крадіжках із магазинів, затримали. Він, не вагаючись, розповів слідчим подробиці вчиненого. За частиною третьою статті 185-ої КК України за крадіжки, поєднані з проникненням у приміщення, що завдали значної шкоди, порушили кримінальну справу. Раніше судимому за подібні дії підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
<P>Олена КУЗЬМЕНКО

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса