Новини

Герметизуючи газову трубу, слюсар отримав опіки

<P>У суботу, 14 липня, житель с. Гільча-2 Здолбунівського району Юрій на подвір’ї власного будинку разом із сусідами проводив земляні роботи для прокладання каналізації. Через необережність пошкодили газову трубу. Стався витік газу.
<P>Господар негайно повідомив аварійну газову службу району. Прибувши за декілька хвилин на місце, фахівці розпочали роботи з герметизувати газову трубу. Слюсар аварійно-диспетчерської служби Здолбунівського міськгазу Віталій заходився накладати “хомут” на місце витоку. Проте, чи через випадковість, чи нещасливий збіг обставин під час затягування залізного “хомута” від удару утворилася іскра. Стався вибух.
<P>Господар та сусіди, швидко зреагувавши на надзвичайну ситуацію, миттю мочали гасити полум’я підручними засобами та надавати першу медичну допомогу потерпілому слюсарю. Вогонь загасили, але травм уникнути не вдалося. Віталій отримав термічні опіки обличчя І ступеня, а також двох передпліч та кистей І ступеня. Його госпіталізували до Здолбунівської центральної районної лікарні, а згодом — в опіковий центр обласної лікарні.
<P>Дмитро МЕЛЬНИК, інспектор центру пропаганди ГУ МНС України в Рівненській області

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса