Новини

Глухі та сурдоперекладачі України провели свою першу конференцію й створили Центр “Глухі чують серцем”

<P>З 19 по 22 жовтня 2006 року в Рівненській області відбулася I Всеукраїнська конференція глухих і сурдоперекладачів.
<P>Як передав кореспондент Агентства ProChurch.info, вона зібрала понад сто делегатів не тільки із всіх регіонів України, а й з Білорусі, Росії, США. Під час конференції створили Міжнародний благодійний фонд Центр “Глухі чують серцем”.
<P>Відкрив конференцію старший пастор Рівненської області та Західного регіону Всеукраїнського Союзу ХВЄ (п) єпископ Віктор Боришкевич. Він підкреслив важливість служіння інвалідам по слуху, підбадьоривши сурдоперекладачів не залишати цю працю.
<P>Глухі проповідували, читали вірші, співали, свідчили, ставили театральні вистави. Вони розділилися на кілька команд, які змагалися між собою у різних формах служіння.
<P>Переможцям були вручені коштовні призи, а всі учасники конференції на пам`ять отримали настінні календарі від християнської місії “Пробудження”. Почесним гостем форуму став головний сурдолог Рівненської області Олег Мізинець. Він завірив глухих у тім, що вони можуть навчитися говорити за допомогою слухових апаратів. А Асоціація християнських лікарів України (керівник Марія Доля) надала конференції близько 50 слухових апаратів.
<P>У рамках конференції був створений Міжнародний благодійний Центр “Глухі чують серцем” для допомоги глухим і координування євангелізації та служіння глухим в Україні та за її межами. Як повідомив Петро Корнійчук, Всеукраїнська конференція глухих і сурдоперекладачів тепер буде збиратися два рази в рік за участю Німеччини, Канади, Голландії, Естонії, Молдови й не тільки. За його словами, Центр “Глухі чують серцем” відкритий для співробітництва з усіма конфесіями, у яких ведеться робота із глухими.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса