Новини

Голова Рівненської обласної ради Роман Василишин проти особливого статусу депутатів

<P><FONT color=#0066cc>Голова Рівненської обласної ради Роман Василишин виступає за скасування депутатської недоторканості для депутатів рад усіх рівнів.</FONT>
<P> Про це він заявив 9 січня під час пленарного засідання Рівненської обласної ради, – повідомляє кореспондент “Регіон-медіа”.
<P> На думку Романа Василишина, введення особливого статусу для депутатів місцевих рад багато в чому ускладнило роботу місцевих рад. Наприклад, Рівненській обласній раді доводиться чи не на кожному пленарному засіданні розглядати подання прокурора області про притягнення до відповідальності депутатів сільських, районних чи обласної рад. Окремі норми закону про статус депутатів місцевих рад – хибні, наголосив голова Рівненської обласної ради. “Я особисто готовий відмовитися від такого статусу хоч сьогодні”, – зазначив Роман Василишин.
<P> Він переконаний, що після цьогорічних виборів до рад різних рівнів депутатська недоторканість буде скасована.
<P> Питання про необхідність визнання неконституційними ст. 30 та 31 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, зокрема, щодо порядку вирішення питання про притягнення депутатів місцевих рад до кримінальної відповідальності, уже піднімалося на сесії обласної ради в листопаді 2005 року. Однак, тоді депутати не підтримали відповідного звернення до керівників держави. У зверненні також ішлося про надання однакового режиму правового захисту всім суб’єктам права та перегляд ст. 80 Конституції України щодо гарантії депутатської недоторканості народних депутатів України.
<P> Сьогодні ж у Рівному відбудуться збори ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму про скасування недоторканості Президента України, суддів та депутатів всіх рівнів.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса