Новини

Голова Рівненської обласної ради Роман Василишин піде на вибори з блоком Литвина

<P> Голова Рівненської облради Роман Василишин заявив, що братиме участь у виборах у блоці Литвина.
<P> Про це він повідомив 15 грудня під час прямої телефонної лінії у газеті «Вісті Рівненщини», – повідомили з прес-служби Рівненської облради.
<P> Як повідомили з РОО НП, Роман Василишин увійшов до першої п’ятірки кандидатів від Рівненщини на входження до виборчого списку блоку Литвина на виборах до Верховної Ради. Обласна партійна конференція запропонувала 14 кандидатів від Рівненщини на входження до партійного списку на виборах до ВРУ. Перша п’ятірка виглядає так: голова РОО НП Микола Сорока, народні депутати, виходці із Рівненщини Микола Шершун, та Володимир Плютинський, голова обласної ради Роман Василишин, заступник голови РОО НП, голова партійної фракції в обласній раді Юрій Благодир. Чи увійдуть вони до партійного виборчого списку буде вирішено на з’їзді 18 грудня.
<P> Крім того, “народники” нині формують списки кандидатів до місцевих рад. Результати цієї роботи стануть відомі пізніше.
<P> 15 грудня голова Рівненської облради Роман Василишин відповідав більше ніж на 40 запитань мешканців області у прямій телефонній лінії газети «Вісті Рівненщини».
<P> Переважна більшість питань торкалася соціально-побутових проблем: відсутність тепла в освітніх закладах та оселях, води, необхідність газифікації та електрифікації, обслуговування на залізничному транспорті, неврегульоване законодавство стосовно надання пільг інвалідам по зору та інші.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса