Новини

Голова Рівненської облдержадміністрації Віктор Матчук підписав розпорядження про подорожчання вартості проїзду на внутрішньообласних і приміських маршрутах

<P>Відповідно до розпорядження, квитки на приміські маршрути мають подорожчати на 30 відсотків, а внутрішньообласних на 8 відсотків.
<P>Востаннє граничні тарифи на перевезення пасажирів затверджували це в червні 2005 року. Тоді вартість проїзду на приміських маршрутах коштувала 10 копійок за кілометр, внутрішньообласних — 12. Тепер відповідно до розпорядження про затвердження граничні тарифи за один пасажиро-кілометр для перевезення пасажирів і багажу на приміських та міжміському внутрішньообласних маршрутах вартість одного кілометра становитиме 13 коп. За перевезення автобусом багажу доведеться плати від 50 копійок до однієї гривні.
<P>«Підвищення вартості зумовлене подорожчанням паливо-мастильних матеріалів, запчастин, зросла мінімальна заробітна плата, — розповів начальник головного управління економіки Рівненської ОДА Ігор Тимошенко. — Розпорядження про подорожчання проїзду погоджене з відповідними службами: Держінспекцією з контроль за цінами, Антимонопольним комітетом, Державним комітетом підприємництва. Наприкінці минулого тижня його підписав Віктор Матчук. Зараз розпорядження реєструється і після оприлюднення офіційно вступить в силу.»

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса