Новини

Голова Рівненської ОДА Віктор Матчук вважає, що усі його задачі — особливі

<P>І ранг державного службовця отримав нещодавно голова Рівненської ОДА Віктор Матчук. Президент України присвоїв керівнику області ранг достроково за виконання особливо відповідальних завдань.
<P>Такої ж честі удостоїлися ще троє колег Матчука — керівники Закарпатської, Луганської та Харківської областей.
<BR>Керівник Рівненщини не зміг сказати, за які саме завдання отримав достроково вищий ранг, однак запевнив, що усі задачі, які перед ним ставляться — особливі.
<BR>«На цій посаді усі завдання відповідальні та повинні бути виконані вчасно, й у повному обсязі, — підкреслив Віктор Матчук. — Однак, це робота не одного голови облдержадміністрації. Таким чином оцінили роботу усіх. А щодо конкретних завдань, то я не можу їх назвати».
<P>Віктор Матчук каже, що ця новина стала для нього приємною несподіванкою:
<BR>«Дуже приємно, що твою роботу хтось помічає і відзначає. Для мене — це ознака того, що сьогодні в Україні, зокрема, в державному управлінні, ситуація контрольована: тих, хто не справляється з обов’язками — звільняють, а тих, хто справляється — якось відзначають. Це нормально. Це дуже зручно, бо однакові правила гри для всіх».
<BR>Відповідно до Закону України «Про державну службу», перший-третій ранги державних службовців мають, зокрема, керівник Секретаріату Верховної Ради України, керівник апарату Верховної ради України, перший заступник керівника Секретаріату Верховної ради України.
<P>Попередник Віктора Матчука, Василь Червоній (голова РОДА в 2005–2006 рр.), теж мав перший ранг державного службовця, відповідно до статусу народного депутата України, передбаченого законом України «Про державну службу».

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса