Новини

Голова РОДА намагається дискредитувати Віталія Цехмістренка, – помічник народного депутата

<P>Помічник-консультант народного депутата, члена фракції „Наша Україна” у Верховній Раді України Віталія Цехмістенка Валентина Шумик спростувала закиди голови облдержадміністрації Василя Червонія “нібито нардеп блокує виділення субвенції з державного бюджету на газифікацію об’єктів в його виборчому окрузі”. Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції.
<P>За її словами, згідно з законодавством, що передбачає узгодження депутатом-мажоритарником переліку об’єктів яким з Державного бюджету надійде субвенція Віталій Цехмістренко виконав цю процедуру, але керівництво облдержадміністрації має свій, який не співпадає з депутатським.
<P>„За керівництва Миколи Сороки через неправильну „нашоукраїнську” політичну орієнтацію Цехмістренка його виборчий округ не фінансувався. Зараз через нелюбов до нього Червонія – він у схожій ситуації”, – заявляє Валентина Шумик.
<P>Помічник-консультант каже, що зі зміною влади у Рівненській області Віталій Цехмістренко вимагав об’єктивності нової „помаранчевої” влади щодо округу, але “дива не трапилося” через політичні непорозуміння.
<P>На думку Валентини Шумик, вислови Червонія є спробою дискредитувати Віталія Цехмістренка.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса