Новини

Голова РОДА Віктор Матчук запропонував забрати у комунальну власність Рівного теплопостачальні підприємства.

<P>З пропозицією забрати у комунальну власність територіальної громади Рівного теплопостачальні підприємства звернувся до депутатів Рівнеради голова РОДА Віктор Матчук.
<P>Він запропонував міський депутатам визначитися до 11 серпня, коли заплановано проведення сесія облради. Інакше тоді обласні депутати визначать нового власника теплопостачальних підприємств, який тоді призначатиме нових менеджерів, обиратиме інвестора і встановлюватиме тарифи.
<P>Наразі Віктор Матчук пропонує для міської влади два варіанти: взяти теплопостачальні підприємства у комунальну власність, проаналізувати там ситуацію і самостійно визначитися з подальшими напрямами роботи підприємства. Або не забирати підприємство, чи чекати, коли будуть анульовані всі борги, що навіть теоретично не відбудеться найближчим часом. “Сьогодні, як ніколи, потрібно зробити крок на зустріч рівнянам”, переконаний Віктор Матчук.
<P>Він також повідомив депутатам, що із 86 мільйонного боргу теплопостачальних підприємств, 25 млн грн. уже анульовано, долю ще 19 млн. грн. вирішує сьогодні у Києві заступник голови РОДА, крім того існує механізм з реструктуризації боргу, який склався у минулі роки.
<P>Віктор Чайка зазначив, що депутати мають час обдумати пропозицію голови Рівненської ОДА.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса