Новини

Головний лікар обллікарні та екс-заступник Сороки “обмінялись люб’язностями”

<P>Депутат Рівненської обласної ради Мирослав Семанів має сумніви щодо законності призначення у 2001 році одного з своїх колег-депутатів — Юрія Благодира — на посаду голови Гощанської райдержадміністрації. Відповідний депутатський запит Мирослав Семанів подав 9 січня під час 30-ї сесії обласної ради. Вийшов такий собі “ефект бумеранга”, адже під час попередньої сесії, 9 грудня, саме Юрій Благодир подав депутатський запит до міністра охорони здоров’я та прокурора області щодо неправомірності перебування Мирослава Семаніва на посаді головного лікаря обласної клінічної лікарні.
<P>Мирослав Семанів вважає, що Юрій Благодир, якому на момент призначення було лише 26 років, не мав необхідного досвіду управлінської роботи, був призначений головою райдержадміністрації незаконно. На його думку, головну роль у цьому призначенні відіграло те, що Благодир — земляк тодішнього голови РОДА Миколи Сороки. Крім того, Мирослав Семанів звинуватив Юрія Благодира у безгосподарності та руйнуванні економіки району.
<BR>У відповідь на звинувачення Юрій Благодир зазначив, що на момент призначення головою Гощанської РДА йому було 27 років, він мав дві вищі освіти та досвід керівної управлінської роботи — кілька років працював заступником начальника Головного управління економіки РОДА. Депутат Благодир спростував і звинувачення у нехтуванні економічними та соціальними інтересами мешканців району. Запит свого колеги він назвав “пасквілем низької якості”.
<BR>Запит Мирослава Семаніва не був затверджений. За нього проголосувало лише 13 депутатів.
<BR>А грудневий запит Юрія Благодира до міністра охорони здоров’я та прокурора області щодо неправомірності перебування на посаді головного лікаря обласної клінічної лікарні, депутата обласної ради Мирослава Семаніва був підтриманий та направлений за призначенням. У запиті, зокрема, йшлося про те, що будучи начальником обласного управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації, Мирослав Семанів начебто здійснив зловживання службовим становищем та службове підроблення, а також порушив закон про державну службу.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса