Новини

Головою облради обрали депутата від блоку БЮТ Олександра Данильчука

<P>Депутата від виборчого блоку Юлії Тимошенко Олександра Данильчука обрали головою Рівненської обласної ради, за нього проголосували 51 депутат.
<P>
<BR>Першим заступником голови облради став депутат від виборчого блоку “Наша Україна”, голова РОО НРУ Валентин Королюк, його кандидатуру підтримали 57 депутатів, а заступником голови обласної ради з питань управління комунальною власністю депутат від СПУ Леонтій Самчук, його підтримали 59 депутатів.
<P>Однак, голова фракції УНП в облраді Мирослав Семанів та члени цієї ж фракції, зокрема голова РОДА Василь Червоній, наголошували на тому, що обрання голови облради відбулося з порушення регламенту, оскільки не було обговорення його кандидатури. У результаті 11 депутатів фракції УНП не брали участі. Голова обласної ТВК Едуард Дроздик визнав, що сталася технічна помилка, однак на результати голосування та обрання голови облради це не вплинуло.
<P>Відповідаючи на запитання колег, Олександр Данильчук зауважив, що “Бакаєм вчився і від друзів не відмовляється”.
<P>Голова облдержадміністрації Василь Червоній коментуючи обрання голови облради зауважив, що кандидатура Олександра Данильчука його не влаштовує, як і більшість мешканців України, крім того обрання відбулося з грубим порушенням регламенту. Однак як держслубовець він буде співпрацювати з будь-якою особою, але фракції і депутати залишають за собою право оскаржувати обрання нового голови.
<BR>Довідка: Олександр Данильчук, 1959 р. н., член ВО “Батьківщина”, освіта вища, ведучий інженер товариства “Т-Транс”, мешкає в м. Київ.
<BR>У 1998 році його обрали народним депутатом у Сарненському виборчому округу, у 2002 році він став заступником міністра оборони.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса