Статті

Голови «летять» з комерційних мотивів? або Скільки «заробить» Матчук на звільненні

<P>Подання Президенту на звільнення голів Рокитнівської та Здолбунівської райдержадміністрацій надіслав цього тижня голова РОДА Віктор Матчук після того, як чиновники відмовилися писати заяви про звільнення «за власним бажанням».
<P>Як вже відомо читачам «РВ», керівництво області не задовольнила робота керівників Рокитнівського, Рівненського, Здолбунівського, Костопільського, Корецького та Острозького районів. За дев’ять місяців цього року соціально-економічні досягнення цих районів Матчука не вразили і він вирішив запросити «грішників» на особисту співбесіду, яка і відбулась минулої суботи. Та й від спілкування з деякими головами адміністрацій пан Матчук залишився не у захваті, тож надіслав Президенту подання на звільнення Світлани Ніколіної (Здолбунівщина) та Анатолія Боровця (Рокитнівщина). Усім іншим винуватцям занепаду районів голова РОДА просить винести усні або ж письмові (із занесенням у трудову книжку) догани.
<P>— Доля цих двох осіб тепер повністю залежить від Президента, — говорить Віктор Матчук. — Їхнє бачення перспектив розвитку районів не збіглося з моїми очікуваннями, і їм було запропоновано написати заяви про звільнення з посад. Вони це зробити відмовились і я надіслав відповідні подання на звільнення Президенту Віктору Ющенку.
<P>Те, що невдовзі хтось з керівників районів таки залишиться без роботи, було зрозуміло ще на початку листопада. Тоді під час засідання розширеної колегії Матчука неабияк обурила інформація, що нібито в Здолбунівський район нещодавно приїжджали шукати землю естонські інвестори, а місцева влада не змогла їм запропонувати жодної земельної ділянки і не втримала їх, «хоча б мала їх всюди водити за руку і переконувати вкласти гроші». Щоправда, Світлана Ніколіна цей факт заперечила, пояснивши, що інформацію про вільні гектари естонцям дали, але ця земля їх просто не влаштувала. Також Матчуку не сподобалося, що його особисте завдання видати усім селянам державні акти на землю Світлана Ніколіна не виконала та ще й допустила зростання заборгованості до Пенсійного фонду та із виплати заробітної платні.
<P>У відповідь на ці закиди обласна організація УНП вчергове звинуватила Матчука в політичних репресіях, заступившись за свою однопартійку Ніколіну і заодно побачивши в діях голови облдержадміністрації «комерційний інтерес».
<P>— Заяви УНП ми не коментуємо, — говорить керівник прес-служби РОДА Тарас Максименко. — Ніяких політичних та комерційних мотивів тут немає. Якщо голови не справляються зі своїми обов’язками, вони повинні бути покарані. Наприклад, Анатолій Боровець, так той взагалі член НCНУ,однопартієць Марчука, але його це не врятувало.
<P>А Світлана Ніколіна раптово захворіла і пішла на лікарняний. Зрозуміло, що до одужання звільнити її з посади не можна.
<P>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса