Новини

Гонщики втримали майки лідерів

<P>Двоє рівненських велосипедистів успішно виступили за кордоном — у Німеччині та у Сербії.
<P>Анатолій Каштан, вихованець заслуженого тренера України В’ячеслава Федорчука (велоклуб “Гарт”, спорттовариство “Динамо”), став переможцем велогонки “Майнфранкен тур”, яка відбулася в Німеччині. Спочатку він виграв перший етап, заволодівши жовтою майкою лідера, а потім зумів утримати це звання й протягом двох наступних. На цій гонці він виступав за “Team Ukraine”.
<P>Анатолій також виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу, — зауважив тренер В’ячеслав Федорчук. — У мене він займається ще з 12-річного віку, в 2005 році став чемпіоном України серед юніорів, здобув звання майстра спорту. У Федерації велоспорту ставили питання, щоб весь час тримати його в складі національної збірної, однак я зауважив на тому, що необхідний досвід набувається особистою участю у гонках за кордоном.
<P>А Олександр Шейдик, вихованець заслуженого тренера України Анатолія Чаюка (велоклуб “Пролог”, спорттовариство “Колос”), повернувся із Сербії у майці гірського лідера.— Мені пощастило виграти перший етап гонки “Тур Сербія”, яка мала переважно гірський рельєф, — сказав Олександр. — Натягнувши майку лідера гірської кваліфікації, мені вдалося не поступитись цим статусом до кінця.
<P>За сім днів, стартувавши в столиці Сербії Бєлграді, гонщики подолали 1200 км. За збірну України виступало четверо, але двоє зійшли з дистанції. В особистому заліку Шейдик посів 13-ту сходинку.
<P>Цими днями велосипедна збірна Рівненщини, до складу якої входять й Каштан та Шейдик, бере участь у гонках в рамках Спартакіади та Універсіади України — в Чернівцях та Тернополі.