Новини

Гощанці відгуляли ювілей селища

<P>Із часу заснування Гощі минуло 855 літ. Щоб мешканці селища і району змогли відчути справжню атмосферу свята, місцева влада минулої суботи влаштувала безліч різноманітних заходів. Та найбільший ажіотаж викликав футбольний поєдинок команд із Бугрина “Калина” та ФК “Бабин”.
<P>Побував на фіналі кубка району з футболу й голова РОДА Віктор Матчук. Хоча споглядав за матчем лише кілька хвилин, проте із переживанням стежив, до кого переходить м’яч. Залишитися на нагородження переможців Віктор Матчук не зміг через справи, але передав переможцям букет із вишневих троянд. Втім, уже за кілька хвилин після від’їзду голови облдержадміністрації визначився й переможець. Із рахунком 3:2 кубок завоювала ФК “Бабин”. Уболівальники команди не лише свистіли, плескали у долоні та піднімали переможців на руки, а й купали їх у шампанському.
<P>— Цю зустріч запланували саме на ювілей селища, — зазначив начальник відділу у справах молоді і спорту Гощанської райдержадміністрації Ігор Вознюк. — Щоб цей день став справжнім святом.
<P>Тим часом на центральній площі Гощі музиканти налаштовували інструменти, а дітлахи раділи повітряним кулькам із символічним написом “Гоща 855” та гербом селища.
<P>Голова Гощанської райдержадміністрації Василь Харковець від імені голови облдержадміністрації вручив почесну грамоту громаді та селищному голові Валерію Макотері за збереження та розвиток кращих національних традицій, натхненну працю на благо України та з нагоди 855-річчя заснування Гощі.
<P>Суму, у яку обійшлося святкування Дня селища, голова райдержадміністрації не назвав. Але наголосив, що з бюджету на це не витратили жодної копійки, — усі заходи профінансували спонсори.У гості до гощанців завітали гурти “Стара Хата”, “Чорні черешні”, “Брем Стокер”, “Моторрола”, а кооператори приготували до святкування чимало наїдків. На площі готували шашлики, пропонували домашню ковбасу, печених курей, смажену рибу, м’ясо й бочок та ще різноманітну випічку.
<P>Тетяна КОВАЛЬ

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса