Новини

Громадська організація “Новий Рівень” провела наметовий табір для дітей з особливими потребами

<P>23–27 липня 2007 року молодіжна громадська організація «Новий Рівень» провела п’ятиденний наметовий табір «ТОЧКА ОПОРИ» для 10 дітей, хворих на дитячий церебральний параліч. Табір проходив поблизу с. Святе, Здолбунівського району. Особливістю табору «ТОЧКА ОПОРИ» стало те, що хлопці та дівчата з особливими портерами жили разом із двадцятьма здоровими однолітками в наметах. Усі діти на рівних правах брали участь у різноманітних розвиваючих іграх та особливих програмах – від інтелектуальних до театральних, займались за спеціальними методиками. Весь табір проходив у формі ігрового тренінгу.
<P>Діти, хворі на церебральний параліч, спілкуючись зі своїми однолітками, мали змогу адаптуватись до звичайного суспільного життя. Тим самим були стерті соціальні бар’єри, а «особливі діти» відчували себе на рівні зі здоровими однолітками.
<P>Нажаль, проведення табору для дітей-інвалідів зіштовхнулося зі значними фінансовими проблемами. Тому, перед проведенням табору протягом 2-х днів 10 волонтерів з МГО «Новий Рівень» збирали кошти у сумі 1300 грн., що дало змогу частково покрити витрати на організацію заходу. Інші витрати взяла на себе євангелічна церква «Голгофа».

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса