Новини

Громадяни захищали демократію під стінами Рівненської обласної прокуратури

<P>Сьогодні, 21 березня близько 30 представників Громадянського руху «Народна Самооборона» прийшли до стін Рівненської обласної прокуратури. Активісти «Народної Самооборони» проголосили безстрокове пікетування прокуратур по всій Україні. Причиною виступу громадян стали провокації проти «Народної Самооборони», громадської організації «Антикримінальний вибір», та спроби тиску на лідера НаСа Юрія Луценка.
<P>Вчора, 20 березня, відбувся обшук у помешканні лідера громадянського руху «Народна Самооборона» Юрія Луценка.
<P>До пікетувальників вийшла прес-секретар обласного прокурора Світлана Сирота. Вона, з посиланням на прокурора Рівненської області Олексія Баганця, повідомила що «Рівненська обласна прокуратура стоятиме на сторожі прав громадян, та не виконує і не буде виконувати жодних політичних замовлень». Активісти НаСа, в свою чергу, висловили сподівання на те, що слова Олексія Баганця не розходитимуться з діями.
<P>Проголошений безстроковий пікет Рівненської обласної прокуратури продовжиться завтра о 12 годині. Голова Координаційної ради Народної Самооборони у Рівненській області Сергій Штурхецький закликав усі політичні та громадські об’єднання а також небайдужих громадян не стояти осторонь безпрецедентного нехтування Конституційними правами людей, а долучатися до акцій протесту.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса