Новини

Грошей на зарплату та енергоносії повинно вистачити

<P>На мажорній ноті закінчили працювати депутати обласної ради у році 2005-му. У переддень cвята вони без особливих дискусій прийняли бюджет Рівненщини-2006.
<P>Передноворічна атмосфера таки позначилася на дисципліні обласних обранців. У сесійній залі зареєструвалося всього 43 депутати з 57. Проте вони виявили злагодженість при розгляді всього п’яти питань порядку денного.
<BR>Три з них, які стосувалися програм зайнятості населення області, економічного та соціального розвитку краю, депутати затвердили без обговорень. Натомість обласні обранці висловили зауваження під час розгляду програми розвитку спорту Рівненщини та бюджету на 2006 рік.
<P>Зокрема, депутат Михайло Кривко наголосив, що слід розібратися з підпорядкуванням районних управлінь фізичної культури та спорту. За його словами, фактично вони діють як самостійні структури. Це зауваження депутати переадресували начальнику обласного управління фізичної культури та спорту Анатолію Гіраку та зобов’язали розібратися у ситуації, яку змалював пан Кривко.
<BR>Коли перейшли до затвердження бюджету на наступний рік, депутат Віктор Данилов запитав, як вирішиться проблема з перенесенням моргу в Рівному. На це голова Рівненської ОДА Василь Червоній відповів, що обласна влада зробить все, аби в наступному році підшукати для моргу нове приміщення. За його словами, вже вибрали один об’єкт, але частина його виявилася приватизованою.
<BR>Натомість голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Юрій Семенюк підкреслив, що морг можна розташувати поблизу обласного онкологічного диспансеру, біля якого існує двоповерхове приміщення. Депутат вважає: оскільки морг розташований на території Рівного, до перенесення має долучитися міська влада. За його словами, з цим вже погодився головний архітектор обласного центру Микола Пасічник.
<P>Після закінчення пояснень голова обласної ради Роман Василишин запропонував затвердити бюджет Рівненщини. Депутати погодилися натиснути на кнопки. У підсумку проект головного фінансового документа області на 2006 рік, який складає майже 600 мільйонів гривень, підтримав 41 депутат.
<P>Роман Василишин зізнався, що попри затвердження бюджету, він недосконалий, бо до нього внесена велика кількість пропозицій, а дохідну частину збільшено на 2,3 мільйона гривень. Хоча депутатам все одно необхідно було приймати бюджет, який би він не був — резюмував голова облради.
<P>Зі свого боку, начальник головного фінансового управління Рівненської ОДА Людмила Кушнер зауважила, що виконати дохідну частину цілком реально. За її словами, бюджет Рівненщини-2006 повністю забезпечує фінансування соціальних програм, виплати зарплати та передбачає достатньо коштів на оплату енергоносіїв.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса