Новини

Гриценко працює міністром з вівторка по четвер

<P>Особливий графік неоплачуваної відпустки має нині міністр оборони України Анатолій Гриценко. З вівторка по четвер він виконує обов’язки міністра, а решту тижня займається передвиборчою агітацією. Згоду на такий графік особисто дав Президент. Про це головний військовий країни розповів під час візиту на Рівненщину.
<P>— Я не можу в такий відповідальний момент залишити Збройні сили напризволяще, — зазначив міністр оборони. — Два дні я працюю у військах, займаюсь підготовкою і проведенням навчань. А третій день — середа, коли зазвичай відбувається засідання уряду. Його я не можу пропустити. Тому що кожного разу хтось хоче протягнути через уряд непідготовлене рішення щодо армійського майна.Пан Гриценко змушений працювати за таким графіком, щоб мати можливість заблокувати незаконні рішення.
<P>Втім головною ціллю “розвідки”, тобто робочої поїздки на Рівненщину, Анатолія Гриценка стало ознайомлення готовності пунктів управління, військових з’єднань, озброєння та техніки до проведення навчань “Артерія-2007”, які проведуть у вересні українські військові. Цього разу військові вирішили не тільки з гармат та кулеметів постріляти, а перевірити, чи є “порох у порохівницях”, та добряче “потрусити тили”.
<P>— Загалом по Україні навчання проводитиметься на шести полігонах. Будуть задіяні тилові служби забезпечення, бронетехніка, сухопутні війська та авіації, — розповів міністр оборони. — Гірничо-ландшафтне розташування Рівненського полігона для проведення такої частини навчань підходить найкраще. У ході навчань плануємо розгорнути в польових умовах ремонтні майстерні, банно-пральний комбінат, аеродроми, та побудувати понтонний міст. Для забезпечення безперебійної діяльності військових з’єднань та заправки техніки маємо спорудити майже 20 кілометрів інженерних трубопроводів. Також відпрацьовуватимемо взаємодію сухопутних та повітряних сил у бойових умовах. З літаків демонтуватимемо не тільки людей, а бронетехніку. Відповідну роботу з попередження населення ми вже проводимо. На період проведення навчань полігон краще обходити стороною. Адже таких масштабних маневрів наша армія не проводила давно.
<P>До участі в навчаннях на Рівненському полігоні будуть залучені більше чотирьох тисяч військових. У загальному ж по всій Україні у навчаннях “Артерія-2007” участь візьмуть майже 20 тисяч військовослужбовців.
<P>Очікується, що у вересні проведенням навчань на Рівненському полігоні особисто командуватиме Президент України Віктор Ющенко.
<P>Юрій ДЮГ

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса