Статті

Гуртожиток для сиріт відкриють влітку?

<P>Про реконструкцію приміщення, що на вулиці Петра Могили, 57, під соціальний гуртожиток для тимчасового проживання сиріт йшлося ще два роки тому. Він мав запрацювати з початку цього року.
<P>Проте через відсутність коштів справа дещо затягнулася. А нещодавно для створення такого закладу надійшла субвенція з держбюджету в сумі 700 тисяч гривень. І хоча цих коштів, на думку директора Рівненського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ананія Бучака, для ремонту недостатньо, адже потрібно не менше одного мільйона гривень, він сподівається, що гуртожиток відкриють у червні, можливо, до Дня молоді.
<P>— Це перший в області заклад такого типу, в ньому зможуть мешкати діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, — розповідає пан Бучак, — це переважно випускники шкіл та інших навчальних закладів віком від 15 до 23 років. Гуртожиток розрахований на тридцять місць, мешкати в ньому можна буде не довше трьох років. Поки що в області є заклад, де можуть жити сироти, але не більше трьох місяців, — центр соціально-психологічної допомоги. Сподіваюся, що кошти для завершення ремонту з’являться у березні, після сесії Верховної Ради, на якій будуть внесені зміни до державного бюджету.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса