Статті

Хата Данильчука матиме два поверхи

<P>Споруджувати власний будинок ще не розпочав голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук. Каже, що поки розробляє проект будівництва майбутнього двоповерхового помешкання.
<P>Більше року Олександр Данильчук працює у Рівному, а його сім’я мешкає у Києві. Оскільки голова обласної ради не має тут житла, попросив у депутатів Рівнеради виділити під забудову земельну ділянку. У травні цього року міські обранці без суперечок надали згоду на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки голові облради.
<P>Як повідомляла “ГАЗЕТА”, Олександр Данильчук безкоштовно отримав десять соток землі на вулиці Київській, поблизу ТОВ “Континент” — на виїзді з Рівного в напрямку столиці, де зовсім поруч нещодавно відкрився суперсучасний автосалон Mitsubishi. Депутати також передбачили голові обласної ради 502 квадратні метри для присадибної ділянки.
<P>Зведення власного житла Олександр Данильчук ще не розпочинав. Зізнався, що будівництво хоче вести законно.
<P>— Без паспорта на будівництво, якого ще не виготовив, роботи не починатиму, — сказав на прес-конференції минулого четверга пан Данильчук. — Кажуть, що можна спочатку побудувати, а потім отримати паспорт. Але я цього не хочу. Тому нині розробляю проект будинку, він буде двоповерховий.
<P>От тільки цікаво, коли голова облради збирається займатися будівництвом. Адже зізнався, що увесь час на роботі.
<P>— Моя сім’я живе в Києві, а я тут — у відрядженні, — підкреслив пан Данильчук. — Тому сиджу та працюю на роботі з ранку до ночі.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса