Статті

Хочеш на “тепле” місце? Напиши бізнес-план!

<P>Триває підбір керівника для реорганізованого теплопостачального піддприємства Рівного, що створюється на базі КТП “Комуненергія” та КП “Теплотранссервіс”. У середу спеціальна комісія, яку очолили заступник голови облради з питань управління комунальною власністю Леонтій Самчук та в.о. заступника голови облдержадміністрації Володимир Новак, запропонувала претендентам упродовж тижня підготувати цілісну концепцію діяльності підприємства.
<P>Як розповів Леонтій Самчук, претендентам пропонують скласти бізнес-план з виведення майбутнього підприємства з кризи та шляхів реструктуризації його боргів. А їх загалом налічується на суму понад 90 мільйонів гривень.
<P>На посаду керівника претендують нинішні керівники КТП “Комуненергія” та КП “Теплотранссервіс” Володимир Зленко й Тетяна Казачек, а також колишній директор КТП “Комуненергія” Петро Сергійчук і заступник директора КТП “Комуненергія” Юрій Кірпічніков.
<P>Як повідомили у прес-службі облради, нині тривають зустрічі з кандидатами на посаду менеджера реорганізованого підприємства. А концепції, які вони підготують, обговорять не пізніше 14 липня.
<P>Нагадаємо, що реформувати обидва теплопостачальні підприємства та створити на їх базі одне вирішила сесія облради 16 червня. Мотивація такого рішення — економія коштів на утримання адмінперсоналу та, в кінцевому випадку, здешевлення теплоенергії.
<P><STRONG>Степан МОЛЧАН, Ігор ПИСАРЧУК</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса