Коментарі

“Хотілося б більше уваги до тих, хто потребує допомоги”

<P>Третього грудня увесь світ відзначає Міжнародний день інвалідів. Саме цього дня цим людям найбільше приділяють уваги.
<P>У Рівному вже стало доброю традицією відзначати цей день у Рівненському обласному центрі інвалідного спорту “Інваспорт”. У понеділок після обіду в актовій залі зібралося чимало гостей. Серед них і рівнянин Володимир Фінгерт, який уже не вперше приходить на такий захід.
<P>— Відзначення цього дня для нас — це можливість поспілкуватися, підтримати одне одного морально, допомогти, — каже чоловік. — Хотілося б, щоб більше уваги звертали на тих, хто потребує допомоги. Ці зустрічі об’єднують людей.
<P>У 1999 році пан Володимир переніс інсульт й відтоді, як він каже, день у день ходить у територіальний центр медико-соціального обслуговування та реабілітації інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату.
<P>— У мене ліва сторона — рука і нога — майже не працюють, ходжу в спортзал, займаюся, працівники завжди приділяють увагу та й за стільки часу вже одне одного добре знаємо.
<P>Начальник міського управління праці та соцзахисту Віра Мельник зауважила, що цьогоріч з міського бюджету на програму “Соціальна підтримка інвалідів” виділено 111 тисяч гривень.
<P>— За рахунок цих коштів надавалась матеріальна допомога інвалідам, бензин нашому “Інватаксі”, минулого тижня інвалідам зору першої групи виплатили 100 гривень компенсації за комунальні послуги, фінансування громадських організацій для інвалідів та інші потреби, — зазначила пані Мельник.
<P>Під час відзначення Міжнародного дня інвалідів почесними грамотами та грошовими преміями у розмірі 100 грн відзначили голів товариств інвалідів, активістів, які на громадських засадах працюють з людьми з обмеженими можливостями, спортсменів.
<P>А завершився захід святковим концертом.
<P>
<BR>Цього дня працівники міського управління праці та соцзахисту презентувати “Довідник із соціальних питань для осіб з обмеженими можливостями”, який вони виготовили. У ньому розміщена інформація щодо надання пільг інвалідам, умов призначення соціальних допомог, пенсій, застосування порядків забезпечення інвалідів путівками, автомобілями, технічними та протезно-ортопедичними засобами, інформація про навчання, працевлаштування та види соціальних послуг, які надають установи та організації.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса