Коментарі

Хто буде керувати обласною радою?

Доки голова Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук знаходиться у відпустці, першому заступнику голови обласної ради Миколі Драганчуку передали ключ від сейфу, де знаходиться гербова печатка та журнал реєстрації, пише ЧаРівне.

Поновлений на посаді голови облради суддею Андрієм Салом Володимир Ковальчук також заявляє про свої наміри виконувати обов`язки голови. Днями Житомирський апеляційний суд відхилив скаргу Рівненської обласної ради.

Наразі зареєстровано рішення щодо звільнення двох голів обласної ради.

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Юрій Благодир впевнений, що конфліктна ситуація буде вирішена на наступній сесії Рівненської обласної ради, 17 червня, на користь Олександра Корнійчука. Про це повідомила прес-служба Юрія Благодира.

– Ні для кого не секрет, що Володимир Ковальчук був нав’язаний області «партійними боссами» з Києва. Це було суто політичне рішення, яке частина депутатів прийняла під безпосереднім тиском. Більше такого не повториться. Ані суд, ані політики з Києва не будуть диктувати Рівненщині свою волю. Ми діємо виключно в рамках Закону «Про місцеве самоврядування» – голова Обласної ради призначається депутатами, – підкреслив Юрій Благодир.

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса