Коментарі

Хто буде секретарем Рівненської міської ради?

Сьогодня, о 10:00 має розпочатись чергова сесія Рівненської міської ради. Головною інтригою цього депутатського зібрання буде питання “чи оберуть нового секретаря Рівнеради?”. Сайт “ВСЕ” поспілкувався з депутатами з різних фракції, послухали про що шепчуться в кулуарах та пропонує вам інформаційну картину.

Після того, як Олексій Муляренко перейшов працювати головою Рівненської облдержадміністрації, постало питання: “Хто наступний?”. Варіантів було багато. Ще місяць тому серед претендентів на посаду секретаря називали Романа Стасюка з Радикальної Партії, Олега Карпяка зі “Свободи”, Олександра Курсика з “Батьківщини” та Ігоря Ковальця з “Самопомочі”. Проти останнього навіть розгорнули цілу інформаційну війну у місцевих ЗМІ. Кандидатура Карпяка зникла якось сама по собі. В обох випадках, чи то контрзаходи подіяли чи просто політичні сили між собою домовились.

Найцікавішим та най екзотичнішим був варіант призначення секретарем нинішнього керівника відділу освіти Рівного – Василя Харковця. Для цього Муляренко мав би скласти мандат, а наступний за списком БПП “Солідарність” Віктор Климук від мандату відмовитись. І тоді б Василь Степанович став би депутатом і відразу секретарем ради. Але не судилось…

Наприкінці травня на сайті Рівненської міської ради з’явився проект рішення ради де значиться в якості кандидатури на посаду секретаря Рівнеради депутата від БПП “Солідарність” Сергія Паладійчука. Тричі депутат, в двох скликаннях – голова постійної депутатської комісії з питань бюджету Рівненської міської ради. В принципі – адекватна кандидатура. Але в українській політиці це ще не аргумент.

Сергій Паладійчук та Олексій Муляренко

Поділюсь з вами двома основними чутками, які гуляють в кулуарах рівненського політикуму. Перша: кандидатуру Сергія Богдановича “провалять” з метою пояснити міському голові “хто в хаті господар”. Справа у тому, що за Законом, кандидатуру секретаря вносить міський голова. Якщо ж вона не проходить, наступні вносяться самими депутатами. Друга – що “провалити” можуть зі згоди самого міського голови Володимира Хомка. Для того, щоб все-таки запустити сценарій під назвою “Харковець – секретар”.

Щоправда в більшості у розмові депутати все ж висловлювали сподівання, що на цій сесії таки оберуть нового секретаря Рівненської міськради.

Ігор КОВАЛЕЦЬ, депутат Рівнеради, фракція “Самопоміч”

– Не знаю чи оберуть цього разу секретаря. Будемо надіятись, що оберуть. А щодо Паладійчука: Це залежить від самого пана Паладійчука. Сьогодні він запрошений до нас на фракцію. Як він себе презентує – так фракція і проголосує.

 

Володимир ПОПИК, депутат Рівнеради, фракція ВО “Батьківщина”

– Думаю, що завтра оберуть нового секретаря. І думаю, що ним буде пан Сергій Паладійчук, так як він поки єдиний хто зареєстрував свою кандидатуру.

 

 

Любов Романюк, депутат Рівнеради, фракція “Громадський контроль”

– Щодо обрання – не знаю. Сьогодні буде вирішальний день. Всі зацікавлені в тому, щоб місто розвивалось, тому ставляться до відповідних подій серйозно. Зареєстровано проект-рішення і Сергій Паладійчук розглядається як виключна кандидатура. Знаю, що є ще бажаючі задекларувати свою кандидатуру, проте це на фоні чуток.. Це питання буде вирішуватись сьогодні тому більш нічого сказати не можу.

Юрій ОСІПЧУК, депутат Рівнеради, фракція ВО “Свобода”

– Все має показати сесія. На сьогодні це питання внесено в порядок денний, як додаткове. Проте прогнозувати нічого не можу. Щодо Сергія Паладійчука: поки внесена одна кандидатура, яку подає міський голова. Не має сенсу поки говорити. Прогнозувати не можу. Внесена одна кандидатура, реально, що оберуть. Та прогнозувати не можу.

 

Тамара ТИМОЩУК, депутат Рівнеради, фракція БПП “Солідарність”

– Нового секретаря оберуть. Щодо кандидатури Сергія Паладійчука, то вважаю, що повинні його обрати. Хотілося, щоб обрали.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса