Статті

Хто на Рівненщині підпадає під люстрацію

Сайт “ВСЕ” проаналізував реєстр осіб, що підлягають люстрації, на сайті “Громадського люстраційного комітету”. Ми поцікавилися, хто ж із рівненських правоохоронців має бути звільнений і не матиме права обіймати державні посади впродовж 10 років.

Закон «Про очищення влади» набув чинності 16 жовтня 2014 року, його норми забезпечують очищення державних, правоохоронних, судових органів від посадовців, які працювали за часів Януковича, здобули свої статки нечесним шляхом, мають комуністичне, комсомольське минуле або працювали в структурах КДБ. Крім того, Закон допомагає фільтрувати нові призначення на посади.

Управління СБУ у Рівненській області

Управління МВС у Рівненській області

 

 

Зі списком відомств, де наразі відбуваються перевірки, та, відповідно, майновими деклараціями, люстраційними заявами посадовців ви можете ознайомитись на сайті Міністерства юстиції України у розділах «Відомості про осіб, що проходять перевірку» та розділі «Відомості про стан проходження перевірки».

Міністерство юстиції України є органом, що уповноважений забезпечувати проведення люстраційної перевірки, при Мін’юсті створено Департамент із питань люстрації, який відповідає за організаційне забезпечення реалізації закону. При Мін’юсті створено Громадську раду з питань люстрації, яка забезпечує громадський контроль за люстраційними процесами в Україні, моніторить їхнє проходження в кожному відомстві. Право ж обробляти звернення від громадян було передано Громадському люстраційному комітету. Тому якщо ви маєте інформацію стосовно посадовців, які не відповідають люстраційним критеріям, проте продовжують працювати в органах влади, або ви маєте інформацію відносно статків держслужбовців чи їхніх корупційних та посадових злочинах, — будь ласка, надсилайте люстраційну скаргу.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса