Коментарі

Хто переможе: поліція чи “стихійні” торговці?

У Рівному другий день триває протистояння патрульної поліції з нелегальними торговцями на центральному продуктовому ринку. Правоохоронці не дозволяють торгувати на тротуарах та перехрестях, а пропонують скористатися спеціально відведеними для того місцями. Однак, торговці не погоджуються і сьогодні перекрили вулицю Сагайдачного, пише “ВСЕ”.

Наводити порядок на вулицях прилеглих до продуктового ринку патрульні розпочали 22 червня. Про це повідомила прес-секретар патрульної поліції Рівного Оксана Юрченко.

Незважаючи на підтримку таких дій з боку громади,  невдоволені діями патрульних зявились не тільки на ринку, а й соціальних мережах.

– Моя мама 43 роки провчила школярів (в останні роки ЗПРівців у 25-й школі Рівного) виховала у важкі та голодні 90-ті мене та 4-ри сестри і отримує від держави 1600 грн пенсії, кварплата 1200, 350 грн субсидія залишається 25 грн в день на все інше. Вона має дачу у Кам’яногорську, там вирощує малину та смородину, також збирає ягоди у лісі, це продає на стихийному ринку на Сагайдачного. Той, хто замість того щоб спочатку забезпечити місця для торгівлі виганяє людей, які мають останне джерело доходу це продавати те що виростили на присадибній ділянці – урод! – емоційно висловився активіст Роман Захарчук.

13512049_607918019371354_743613039233479676_n

–  Всі ніби то за “порядок”, тільки не всі можуть пояснити який зміст вкладається у вчорашню акцію Патрульна поліція Рівного … А скажіть, будьте ласкаві, що робити бабусі яка оту городину до міста приперла із самими добрими намірами. Німці теж в певний час “порядок” встановлювали, називався “новий порядок”… Це так, для роздумів 🙂 – зауважив Володимир Стратонов.

Вже наступного торгівці вдались до радикальних дій. На пішохідному переході вони перекрили вулицю Сагайдачного.

– На знак протесту перекупники біля Сагайдачного перекрили вулицю. Ходять туди сюди по переходу. Патрульні змушені, щоб не було колапсу, перекривати інші вулиці, які ведуть до базару, – повідомила Оксана Юрченко.

13450728_282120628806057_6008628356497771511_n

– Саме зараз в Рівному продавці сільгосппродукції перекрили рух вулицею Сагайдачного оскільки вчора поліція виконала норми благоустрою міської ради і заборонила продаж товарів власного виробництва на тротуарах,що заважало руху громадян і транспорту. Слід зазначити,що альтернативи людям не запронували і торгових площ на місцевому ринку не збільшили, – розповів Саня Корусь.

Чим завершиться конфілікт і чи долучиться нарешті до його вирішення міська влада наразі не відомо.

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса