Новини

Хто прийде на місце кіровоградського Карауша

На посаду директора Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» претендують два депутати Рівнеради – Святослав Євтушенко та Олександр Довжаниця, який у своєму виступі зазначив, що зокрема працював у Рівненському аеропорту, який нині, як відомо, тоне у боргах, хоча Довжаниця заявив, що за час його роботи там підприємство ще не мало таких заборгованостей, пише ЧаРівне.

dovzh

На фото Олександр Довжаниця

За словами керуючого справами виконавчого апарату облради Богдана Сологуба, 22 червня закінчується контракт з чинним керівником Андрієм Караушом, який також претендує на цю посаду. Серед своїх здобутків нинішній директор закладу відзначив погашення заборгованостей з виплати зарплати. Його також запитали, що конкретно було зроблено за чотири роки його керівництва. Він відповів, що зросла середня заробітна плата. Також відомо, що дружина Андрія Карауша, є активним поборником використання мови окупантів (російської) у м. Рівному.

DSC_05021

На фото vodarivne.com Андрій Карауш

Святослава Євтушенка, який довгий час очолював ТзОВ “Санком-Рівне”, на засіданні не було – Олександр Довжаниця повідомив, що його колега перебуває у відрядженні.

yevt(1)

На фото Святослав Євтушенко

Виступити мали можливість інші кандидати – Ігор Катульський, Тетяна Якубович. На комісії рекомендували винести ці кандидатури на сесію облради.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса