Коментарі

Хто привласнив речові докази на понад 10 мільйонів ?

Управлінням СБ України в Рівненській області розпочато кримінальне провадження за фактом можливого розкраданння посадовими особами ТОВ «Енерготехпостач» речових доказів, а саме понад 700 кг бурштину сирцю, вилученого у кримінальних провадженнях, пише 4vlada.

Повідомляє прес-група УСБУ в Рівненській області.

Всупереч умов договору про відповідальне зберігання, посадові особи ТОВ «Енерготехпостач» певний час не допускали комісію Управління до речових доказів, які отримали від УСБУ на відповідальне зберігання та оціночну експертизу.

«З метою перешкодити об”єктивному розслідуванню представники ТОВ «Енерготехпостач» здійснюють тиск на співробітників СБУ, в тому числі із задіянням ЗМІ. Про хід розслідування інформуватимемо громадскість додатково.» – йдеться в повідомленні.

Як розповіла «Четвертій владі» прес-секретарка УСБУ Рівненщини Інна Іллючок, на фірмі зберігався бурштин, вилучений за кримінальними провадженнями останніх місяців не лише місцевої СБУ, а й прокуратури та поліції, а також правоохоронних структур сусідніх областей.

– У цієї фірми є відповідні склади для зберігання, ліцензія, – пояснює причини співпраці Інна Іллючок. – В Україні є лише 5 спеціалістів, які можуть робити гемологічну експертизу каменю, тобто визначати що це дійсно бурштин, його фракцію, вартість. Один із таких спеціалістів працює на  ТОВ «Енерготехпостач».

В УСБУ не можуть оцінити ймовірний розмір завданих збитків. Кажуть, каміння не було оцінене наразі. Ціна бурштину в Україні на «чорному» ринку коливається від 300 до 5000 доларів  за кілограм в залежності від якості. Тож якщо взяти середньозважену ціну в розмірі тисячі доларів за кіло, то може бути, що вкрали бурштину на 700 тисяч доларів, тобто на понад 17 мільйонів гривень.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса