Коментарі

Хто відповідатиме за неякісний ремонт дворів у Рівному

У Рівному впродовж кількох місяців активно ведуться роботи з асфальтування прибудинкових територій, пише РадіоТрек.

13335713_10205428548787755_5167405141938282848_n

Такий спосіб асфальтування у соцмережах називають “лего асфальт”

Як ми вже повідомляли, міський голова Володимир Хомко пов’язує це із значним перевиконанням бюджету, адже за 4 місяці цього року профіцит міської скарбниці складає 66 мільйонів гривень. Це найбільший показник за всю історію незалежності України. Тож міський голова обіцяє цього року максимально залатати усі дворові території.

Проте мешканці дворів, де вже проводилися роботи, не задоволені якістю їх виконання. Зокрема, йдеться про прибудинкову територію за адресою Шухевича,14.

Радіо Трек з’ясувало, що переважно асфальтуванням дворів займається міськШЕУ. Але через великий об’єм роботи управління залучає підрядників. Тож керівник ШЕУ Віктор Климук готовий приймати скарги від рівнян і обіцяє реагувати на них негайно:

-Там наші підрядники виконують, це не наше підприємство, в нас великий об’єм робіт, ми самі не справляємося, наймаємо інших для роботи. І це Ви, якраз, говорите про об’єкт (вул. Шухевича, 14), який виконували інші підрядники. То хотілося б їх туди носом «макать». Якщо є зауваження, звертатися до рівненського ШЕУ, до мене особисто, хто там скаржиться, що конкретно. Ми виїжджаємо на місце, виясняємо, що так що не так і приймаємо міри. Ми діяти будемо однозначно і прошу таку інформацію мені давати.

Із скаргами рівняни можуть звертатися за телефоном 23-02-36.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса