Новини

Hyundai планує втричі збільшити продажі автомобілів на рівненському ринку

<P>У три рази збільшити продаж автомобілів марки Hyundai у Рівненській області цього року планує ТОВ «Вест Моторс». Перед автосалоном на Енергетиків,4 у Рівному компанія «Хюндай Моторс Україна» ставить завдання зайняти вісім відсотків від загального обсягу продажів автомобілів на рівненському ринку, зауважив менеджер з продажів ТОВ «Вест Моторс» Володимир Османов.
<P>За кількістю проданих у 2007 році автомобілів Hyundai «Хюндай Моторс Україна» зайняла п’яте місце в Україні. Як повідомив генеральний директор компанії Віктор Оранський, за цей період компанія реалізувала на українському ринку понад 20 тисяч автомобілів.
<P>У цьому році «Хюндай Моторс Україна» збирається реалізувати вдвічі більше екземплярів. Здійснити це компанія планує за рахунок часткового оновлення модельного ряду та появою нових автомобілів. Зокрема, очікується прем’єра повністю оновленого компакт-вену Hyundai H1, у березні з’явиться нова модель А класу — Hyundai і10. У квітні покупцям стануть доступні європейські новинки і30 та і30 СW (wagon), а в липні — оновлені Matrix і Sonata. Тоді ж пройде всеукраїнська прем’єра позашляховика Veracruz.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса