Новини

Ігор Тимошенко не був упевненим, що за акції ВАТ “Рівнесільмаш” запропонують велику суму

<P>Непогано організованим назвав конкурс з продажу державної частки акцій ВАТ «Рівнесільмаш» начальник головного управління економіки та інвестиційної політики Рівненської ОДА Ігор Тимошенко. За його словами, він не був упевнений, що за 38% акцій стратегічного підприємства покупці запропонують високі суми.
<P>Як уже повідомлялося, вчора пройшов конкурс з використанням відкритості пропонування ціни за принципом аукціону з продажу державного пакета акцій (38%) ВАТ «Рівнесільмаш». ТОВ «Морган-Феніче» (Івано-Франківськ) запропонувало найвищу ціну — 22 мільйони 325 тисяч гривень. Конкурсна комісія визнала це товариство переможцем. Підприємство з Івано-Франківська, яке займається виготовленням меблів, найперше планує поліпшити виробництво сільгосптехніки та вийти на міжнародний ринок.
<P>Високою ціну продажу державного пакета акції ВАТ «Рівнесільмаш» також назвав начальник регіонального відділення Фонду державного майна по Рівненській області Віктор Матвієнко. За його словами, потенційні покупці не розраховували на суму, яка б перевершила 22 мільйони гривень. Віктор Матвієнко підкреслив, що покупці планували придбати 38% акцій ВАТ «Рівнесільмаш» за максимум 10 мільйонів гривень.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса