Новини

Ігоря Янушевського обрано Головою Рівненської обласної організації партії Всеукраїнського об’єднання лівих „Справедливість”

<P> 24 листопада в Рівному відбулася конференція Рівненської обласної організації партії Всеукраїнського об’єднання лівих „Справедливість”, на якій було обрано Головою партії Ігоря Янушевського.
<P> Про це повідомили на сьогоднішній прес-конференції, яка відбулася після партійної конференції.
<P> На партконференції був присутній Голова партії Всеукраїнського об’єднання лівих „Справедливість”, Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Іван Чиж. Він ознайомив присутніх із своєю позицією щодо розвитку інформаційного простору в Україні та зазначив, що буде всіляко сприяти створенню суспільного мовлення на базі Національної телерадіокомпанії.
<P> Новообраний Голова партії Ігор Янушевський повідомив про наміри Рівненської обласної організації брати участь у виборах-2006 у складі виборчого блоку політичних партій „Народний блок Литвина”. Відтепер буде розгорнута активна робота по розбудові партії в Рівненській області.
<P> Організація партії Всеукраїнського об’єднання лівих „Справедливість” існує в Рівному з серпня 2000 року. До цього часу не проявляла великої активності. Зараз обласна організація налічує 75 членів, має 12 осередків в районах області.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса