Новини

Інформацію про свою відставку голова РОДА Василь Червоній називає “провокацією Віктора Матчука”

<P>“Чергові чутки про відставку Червонія цілком у стилі Віктора Матчука, мільйонера, який нажив свій капітал контрабандою та відмиванням коштів на будівельних роботах”, такий коментар голови РОДА Василя Червонія поширила прес-служба РОДА.
<P>“Наближається сесія обласної ради, на якій обиратиметься голова ради. І пан Матчук чудово розуміє, що його кандидатура є абсолютно непрохідною, а тому з розпачу вдається до саме таких провокацій. Як людина Порошенка він має можливості для поширення дезінформації будь-якого змісту”, вважає Василь Червоній.
<P>Нагадаємо, що вчора у прес-службі Кабінету Міністрів України повідомили, що Кабінет Міністрів України вніс пропозицію на ім’я Президента України про звільнення Василя Червонія з посади голови Рівненської ОДА. Цю пропозицію має розглянути Президент України Віктор Ющенко і прийняти відповідне рішення.
<P>Пропозиція про звільнення Василя Червонія з посади голови РОДА внесена за результатами роботи у першому кварталі 2006 року, про що йшлося на розширеному засіданні Кабміну.
<P>Водночас у коментарі Василя Червонія щодо розширеного засідання Кабінету Міністрів України 27 квітня 2006 року йдеться про те, що “на засіданні Кабміну у Прем`єр-міністра не виникло жодних претензій до роботи Рівненської облдержадміністрації, не було зауважень до нашої області також на нараді з головами облдержадміністрацій в Секретаріаті Президента. Обидва заходи пройшли в конструктивному, робочому руслі.”

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса