Новини

Іноземні вкладення економлять кошти.

<P>Не усюди наш край пасе задніх. У міжнародних відносинах обласний центр вийшов у передовики. Із 2004 року Рівне реалізує “Муніципальну програму врядування та сталого розвитку” ПРООН.
<P>Її основний напрямок — енергозбереження, розвиток приватних відносин у житлово-комунальному секторі, створення приватних житлово-комунальних підприємств та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
<P>Проект передбачає пайову участь двох сторін: ПРООН та місцевих територіальних громад. Відповідно, і фінансується на партнерських засадах: з іноземного та місцевого бюджетів. Міський голова Рівного дворічною співпрацею з програмою задоволений.
<P>Каже, що вкладені містом кошти на умовах 50 на 50 відсотків повертаються сторицею. — Фінансування проектів різні: навпіл або 30 на 70, чи 70 на 30, — зазначає Віктор Чайка. Як приклад, мер розказав, що встановлення лічильників тепла у рамках програми зекономило для міського бюджету 35 відсотків від коштів, які виділялися раніше на теплопостачання.
<P>Міжнародний менеджер проекту ПРООН Джейсінгх Сах схвалює успіхи нашого міста: — У 2004 році Рівне було найактивнішим щодо впровадження проекту, у 2005 — поступилося першістю. У 2006-2007 році є перспектива, що знову очолить список. Проекти такої поважної світової інституції як ООН не обмежуються якимось одним містом.
<P>За словами віце-президента Асоціації місцевих та регіональних влад Галини Кириленко, на жаль, проектом не охоплена Східна і Центральна Україна, вона сподівається на розуміння у тих регіонах. Нині, як заявив Джейсінгх Сах, проект діє у семи українських містах. Із Рівним, Житомиром та Івано-Франківськом партнерство найплідніше.
<P><STRONG>Степан МОЛЧАН </STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса