Статті

Інвалідам пропонують безкоштовне оздоровлення.

<P>Рівненські інваліди мають нагоду оздоровитися. Про це повідомила начальник відділу соціально-побутового обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління праці та соцзахисту населення міськвиконкому Олена Петрик:
<P>— Нині формується група серед інвалідів для проходження в липні реабілітації цих людей, — зазначила пані Петрик. — Це відбуватиметься в Рівненському обласному центрі соціальної, медичної, професійної реабілітації інвалідів та найбільш незахищених верств населення в Олександрії.
<P>Саме у цьому закладі створено табір. Заїзд відбудеться 1 липня.
<P>— Охочим там побувати необхідно терміново звернутися до нас із відповідними документами, — наголосила пані Петрик. — Вільні місця поки є.
<P>Для того, щоб отримати направлення в центр, треба подати такі документи: медична довідка форми 086-У за місцем проживання, інформація про супутні хвороби, довідка про епідеміологічне оточення на момент прибуття у центр, індивідуальна програма реабілітації інваліда, видана МСЕК із зазначенням діагнозу, за яким встановлена група інвалідності, довідка про освіту, копії державних дипломів, атестатів, копія трудової книжки, копія паспорта (1, 2, 11 стор.), фото 3х4 (два). Усі копії подавати з оригіналами.
<P>— Інваліди, які проводять професійну реабілітацію в центрі, навчаються, забезпечуються харчуванням, проживанням і медикаментами безкоштовно, — зазначила Олена Петрик. До послуг людей у новому приміщенні розташовані кімнати для двох і трьох осіб, простора їдальня, тренажерний зал, душ Шарко, ванни та чудова природа. Усім бажаючим за консультацією можна звернутися в управління або зателефонувати 26-67-80.
<P><STRONG>Оксана МИРОНЧУК</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса