Новини

Інвестиції в Рівненщину шукатимуть на теренах Швейцарії

<P> 24 січня відбулася зустріч заступника голови облдержадміністрації Степана Жданюка з представниками швейцарської організації SOFI , яка здійснює підготовку інвестиційного фонду в м. Цюріх, що відбуватиметься 12 -13 червня 2006 року, повідомляє прес-служба облдержадміністрації
<P> З врахуванням інвестиційної привабливості та досвіду позитивної співпраці з іноземними партнерами, Рівненщина визначена організаторами як одна із чотирьох областей, які будуть представлені в експозиції України на вказаному форумі.
<P> На зустрічі, в якій взяли участь керівники головного управління економіки облдержадміністрації, Рівненської торгово-промислової палати та Рівненської агенції із залучення інвестицій та обслуговування інвесторів „ InvestInrivne ”, розглянуто стан і перспективи залучення швейцарських інвестицій в економіку Рівненської області, а також конкретні питання підготовки експозиції області на форумі в Цюріху.
<P> Під час поїздки до області представники SOFI відвідають ряд провідних підприємств області, в які вкладено значні обсяги інвестицій з європейських країн, зокрема, Швейцарії, а також ознайомляться з культурно-історичними пам’ятками Рівненщини.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса