Новини

Італійців на Рівненщині зацікавило виробництво базальту

<P>Іноземна делегація з Італії, до якої увійшов депутат Європарламенту Ілес Брагетто, цікавилася сільським господарством, виробництвом біопалива, деревообробною галуззю та покладами базальту. Про це повідомив начальник головного управління економіки та інвестиційної політики Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.
<P>«Контрактів, угод ми не підписували, обговорювали лише сфери можливої співпраці, — зауважив Ігор Тимошенко. — Йшлося про культурологічні аспекти: підтримку молоді, дітей, що навчаються у Клеванській школі-інтернаті для слабозорих. Італійці зацікавилися нашими ресурсами, покладами базальту. Його використовують у виробництві теплоізоляційного матеріалу. Ще іноземцям показали індустріальні майданчики, в першу чергу — індустріальний парк, де італійці можуть розмістити свої потужності».
<P>Зі слів Ігоря Тимошенка, родовища базальту у Володимирецькому та Костопільському районах унікальні в Україні. З цього базальту виготовляють волокно, а саме такий його вид досить рідкісний. Значна рівненського базальту експортується до країн Європи.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса