Статті

Кабмін не дозволив спрямувати додаткові кошти на утримання апарату облради

<P>Цьогоріч обласна рада планувала витратити на утримання свого виконавчого апарату більше п’яти мільйонів гривень. Проте після погодження з Рівненською ОДА та Кабінетом Міністрів суму витрат довелося скоротити до 3,5 мільйона.
<P>Проте тепер керівники області можуть залишитися без охорони. Адже видатки на утримання охорони приміщення ОДА не передбачені.
<P>
<BR>Парадоксальна ситуація з утриманням чиновницьких кадрів обласної ради виникла цьогоріч. Під час формування бюджету області на наступний рік обласна рада планувала передбачити 5,2 мільйона на утримання та діяльність ради. Проте Кабмін та обласна держадміністрація погодили виділення 3,5 мільйона гривень, залишивши таким чином фінансування на минулорічному рівні. Із них 2,6 мільйона підуть на заробітну плату працівникам апарату ради, 612 тисяч — на видатки з утримання установи, тобто оплату транспортних послуг, зв’язку та інші витрати, 255 тисяч — на оплату енергоносіїв.
<P>— Коли ми проводили розрахунки утримання апарату, то керувалися об’єктивним підвищенням цін та вартості послуг. Зокрема багато приміщень потребують суттєвого ремонту. Проте видатки на наступний рік скоротили на 1,7 мільйона, — розповів заступник голови обласної ради Валентин Крока. — Відповідно до цього скорочуються видатки на відрядження депутатів, придбання канцтоварів та копіювальної техніки.
<P>Проте чи не найболючішим залишається питання забезпечення охорони адміністративної будівлі ради та адміністрації на майдані Просвіти, 1.
<P>— Зараз охороною займається спеціальний взвод із 11 міліціонерів, за послуги яких теж треба платити. Ми вивчали варіанти, якщо це буде робити приватна охоронна структура, проте значної економії це не принесе. Оскільки адмінприміщення зараз знаходиться на балансі облради, ми внесли пропозицію включити вартість охорони в орендну плату, яку сплачують управління та відділи ОДА. Проте вони офіційно від такої ідеї відмовилися. А зараз у видатках на утримання облради не передбачені 380 тисяч на охорону. Я розмовляв з Олександром Данильчуком, знаю що він настроєний залишити охорону. Проте якщо кошти на її утримання знайти не вдасться, то доведеться відмовитися від такої послуги, — зауважив заступник голови обласної ради.
<P>Схоже, обласна рада з ОДА на побутово-господарському рівні продовжують бити горшки в кращих традиціях “Кайдашевої сім`ї” — як працювати, то усе виходить, як знаходитись в одному приміщенні — так непорозуміння на непорозумінні. Нагадаємо, що нещодавно ведмежою послугою для ОДА стала відмова депутатів облради передати в управління ОКП “Автобаза” (“Палиці в колеса Матчука” “Рівненська газета” №610 від 19 грудня 2007 року). Тепер облдержадміністрація відмовляється платити за охорону самих же себе. Щоправда, у цій ситуації страждають поки що лише самі чиновники.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса