Статті

“Кадрова ротація – шанс повчитись у колег”.

<P>Такої думки керівник Рівненської митниці Степан Яблонський. Про підсумки роботи Рівненської митниці за півріччя, результати експерименту з обміну керівників Волинської і Рівненської митниць йшлося на понеділковій прес-конференції для журналістів керівника Рівненської митниці Степана Яблонського. Відбувалась вона напередодні професійного свята митників.
<P>Розповідаючи про результати кадрової ротації, яка проходила згідно з наказом голови Держаної митної служби, Степан Яблонський акцентував на можливості вивчення досвіду колег. Він зазначив, що на Волині кращі показники надходжень у держбюджет з вексельних платежів. Особливістю роботи тамтешніх митників є масове оформлення кузовів авто. У цей час на Рівненщині традиційним стало оформлення транспортних засобів для соціально незахищених верств населення як гуманітарної допомоги.
<P>— Звичайно, це вигідно мати пільгу при сплаті мита на таке авто у п’ять тисяч євро, — роз’яснив керівник митниці. — Але гарантії, що користуватиметься отим авто саме інвалід, немає.
<P>Після закінчення місячного експерименту роботи у чужому підрозділі Степан Яблонський написав звіт із відповідними рекомендаціями, пропозиціями. Каже, що декому із волинських митників навіть премії зняв. Проте загалом, за його висновками, така співпраця корисна. Вона дає змогу об’єктивно робити висновки, аналізувати. Керівник Рівненської митниці розповів про реорганізацію митної служби, яка не за горами. За його словами, основні зміни торкнуться підпорядкування їхньої структури. Митні органи, як це давно прийнято в країнах Європи, підпорядковуватимуться Міністерству фінансів.
<P>Степан Яблонський сказав, що за півроку роботи Рівненська митниця перевиконала план надходжень до Дерджавного бюджету. Станом на 15 червня цей показник становив 117 відсотків. Зросли обсяги експортно-імпортних операцій, обсяг експортних вантажів. Загальний обсяг імпортних вантажів цьогоріч зріс на 19,8 відсотка. За словами Степана Яблонського, Рівненська митниця за показниками надходжень до Держбюджету є однією з найперших в Україні.
<P><STRONG>Олена ТОЛОЧИК</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса