Новини

Кандидати на посаду міського голови Рівного зустрілися з журналістами

<P>П’ять кандидатів на посаду міського голови Рівного зустрілися сьогодні з журналістами на засіданні Рівненського прес-клубу.
<BR>Не прийшов на зустріч діючий міський голова Рівного Віктор Чайка, який на час проведення прес-клубу мав заплановану робочу зустріч, однак погодився відповісти письмово.
<P>Кандидати на посаду міського голови Рівного коротко розповіли про свої дії у разі обрання на посаду, а також відповіли на запитання журналістів і один одного.
<P>Зокрема, Валерій Богуцький наголосив на необхідності змін у підходах управління містом. Олександр Кравчук акцентував свою увагу на проблемах реформування житлово-комунального господарства та необхідності вирішення соціально-побутових проблем. Олександр Нестерук розповів про своє бачення вирішення житлової проблеми, особливо для молоді. Володимир Хомко своїми першочерговими кроками вважає необхідність реформування житлово-комунального господарства, спираючись на власний досвід. Розповідаючи про свої плани на посаді міського голови Василь Цинко чимало говорив про тарифи на комунальні послуги, зокрема облводоканалу.
<P>Нагадаємо, що на посаду міського голови балотується шість кандидатів. Зокрема діючий голова Віктор Чайка виборює це місце втретє поспіль, також третій раз міським головою намагається стати Василь Цинко.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса