Новини

Керівники прикордонних областей України та Білорусі зустрінуться в Рівному

<P>Завтра в Рівненській області відбудеться чергова зустріч керівників прикордонних областей України та Республіки Білорусь.
<P>На ній розглядатимуться питання розширення двосторонньої співпраці на регіональному рівні, обговорюватимуться основні напрями активізації торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, проблеми та перспективи транскордонного співробітництва тощо.
<BR>Програмою візиту також передбачено презентацію індустріального парку Рівненської області, відвідання підприємств ДП «Бурштин України», ТзОВ ТМ «Рум`янець» та ТзОВ «Самгаз-Рівне».
<P>У зустрічі керівників прикордонних областей України та Республіки Білорусь візьмуть участь Надзвичайний і Повноважний Посол Білорусі в Україні Валентин Величко, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Білорусі Ігор Ліховий, Генеральний консул України в Бресті Іван Баранчик, делегації від Брестської та Гомельської областей Республіки Білорусь на чолі з головами обласних виконавчих комітетів, а також делегації від Волинської, Житомирської та Чернігівської областей на чолі з головами обласних державних адміністрацій.
<P>А о 12.30 в РОДА в каб. 201 буде проведено прес-конференцію за підсумками зустрічі керівників прикордонних областей України та Республіки. Про це повідомили з прес-служби ОДА.
<P>Довідка:
<BR>У 2006 році традиційні зустрічі керівників прикордонних регіонів Білорусі й України відбувалися двічі: у травні — у м. Луцьку (Волинська область), у грудні — у м. Бресті (Республіка Білорусь).
<P>У заходах взяли участь із білоруської сторони — делегації Брестської та Гомельської областей, із української — делегації Чернігівської, Житомирської, Волинської та Рівненської областей.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса