Новини

Кількість претендентів на посаду керівника реформованого теплопостачального підприємства Рівненської області зростає.

<P>Минулого тижня, як повідомив 27 червня голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, на посаду реформованого теплопостачального підприємства Рівненщини влада розглядала дві кандидатури – директора теплопостачального підприємства «Комуненергія» Володимира Зленка та директора підприємства аналогічного профілю «Теплотранссервіс» Тетяни Казачек. Як повідомив 4 липня ЗІКу заступник голови Рівненської облради, співголова комісії з реорганізації теплопостачальних підприємств області Леонтій Самчук, нині розглядається ще дві кандидатури – заступника директора «Комуненергії» Юрія Кірпічнікова та колишнього керівника цього підприємства Петра Сергійчука.
<P>5 липня, за словами Леонтія Самчука, відбудеться засідання комісії, де планується розглянути всі кандидатури. Після цього кожному претенденту запропонують скласти бізнес-план з виведення майбутнього підприємства з кризи та шляхів реструктуризації його боргів, яких у загальному налічується на суму понад 90 мільйонів гривень.
<P><STRONG>Довідка ЗІКу.</STRONG>
<P><I> Реформувати обидва підприємства та створити на їх базі одне було вирішено на сесії Рівненської облради 16 червня цього року. Мотивація такого рішення – економія коштів на утримання адмінперсоналу та, в кінцевому випадку, здешевлення теплоенергії.</I>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса