Новини

Кількість рівнян, які потребують субсидій, може зрости до 15%.

<P>Після підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги кількість рівнян, які потребуватимуть субсидій зросте з трьох відсотків до п’ятнадцяти. Таку кількість громадян, фахівці управління соцзахисту очікують вже до кінця цього року, повідомила заступник начальника головного управління праці та соцзахисту населення Світлана Косянчук.
<P>Наразі понад шість тисяч мешканців Рівненщини отримують компенсації у вигляді субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, і фінансування за цими статтями надходить у повному обсязі. Втім чи вистачить коштів з початком опалювального сезону Світлана Косянчук не впевнена. Та й уся система соціального обслуговування потребує реформування, а в першу чергу допомоги від недержавних організацій. Адже соціальний захист – це не лишень надання матеріальної підтримки, а й інші види діяльності . Зокрема вже сьогодні в Олександрії працює реабілітаційний центр для інвалідів, де їх готують за чотирма спеціальностями.
<P>Регіональний координатор проекту ТАСІС Сергій Пінчук запевняє, що на Рівненщині вже давно в сфері соціальних послуг працюють недержавні організації. Їх діяльність спрямована на вирішення власних проблем, і соціально незахищених рівнян.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса