Новини

Кінотеатр “Партизан” незабаром продадуть

<P>Спілкуючись із журналістами інших областей, приємно було чути, що вони гарної думки про Рівне. Щоправда, дехто з них пригадав кінотеатр “Партизан”… Ось тут стане соромно будь-якому рівнянину за забуте людьми приміщення у центрі міста.
<P>Про те, яка його доля і кому це приміщення належить сьогодні, розповів начальник управління комунальною власністю Рівненського міськвиконкому Петро Кульчинський:
<P>— Історії цього приміщення не можна позаздрити, адже деякий час одна із його частин використовувалась як складське приміщення. Потім виникли проблеми із орендарями, що вилилося у кримінальну справу. Сьогодні нежитлове приміщення Державного комунального підприємства (ДКП) “Партизан” знаходиться на балансі управління комунальної власності Рівненського міськвиконкому. Сьогодні вже можна говорити про його світле майбутнє напевно, тому що саме у ці дні проводиться експертна оцінка комплексу (як нежитлового приміщення) — процедура необхідна для оголошення конкурсу на приватизацію ДКП “Партизан”. Умови конкурсу публікуватимуться у пресі в момент його оголошення. Заяви із пропозиціями прийматимуться протягом місяця з моменту виходу газети з публікацією, як і передбачено законом.
<P>Петро Кульчинський зазначив, що без встановлення стартової ціни не можна оголосити конкурс. Адже за його умовами заявник повинен проплатити 10 відсотків стартової ціни, без чого заява не розглядатиметься. У випадку невиграного конкурсу закладену суму повертатимуть. Разом з тим, святим обов’язком власника стане благоустрій території навколо приватизованого об’єкта. Так, у центрі міста більше 60 відсотків об’єктів приватизовані, навколо яких власники вже облаштували територію. А про цільове призначення сьогодні говорити рано, але вважає пан Кульчинський, що там ставити певні умови немає сенсу. У будь-якому випадку на впровадження нового проекту потрібен час, а як довго буде тривати переродження колишнього кінотеатру зможе сказати лише новий власник.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса