Статті

Коли будуватиметься мікрорайон «Тинне»?

<P>Новий житловий мікрорайон під назвою «Тинне» планує збудувати на 67 га землі міська влада Рівного. На останній сесії міськради депутати збиралися надати в оренду земельну ділянку під мікрорайон міському управлінню капітального будівництва. Однак вирішили не поспішати.
<P>Після тривалих дебатів питання про виділення ділянки під мікрорайон зняли з розгляду. З’ясувалося, що на цю землю претендують відразу дві структури, а в таких випадках, згідно із законодавством, визначати орендаря потрібно на конкурентних засадах. До того ж, депутати вважають, що надавати землю в оренду потрібно лише після того, як буде розроблено проект детального планування будівництва, тобто стане відомо, де яка будівля чи дорога розташується. Дехто наполягав на тому, що таку велику ділянку краще розділити на менші, насторожила також необхідність будівництва там розважального комплексу. До того ж, на детальний план потрібні кошти.
<P>На думку начальника міського управління земельних ресурсів Романа Греська, 250 тисяч гривень на проект можна знайти у міському бюджеті, «бо інвестор, не будучи впевненим, що отримає землю, навряд чи буде займатися розробкою плану». Врешті долю ділянки під новий мікрорайон постановили вирішувати на наступній сесії. Начальники управлінь земельних ресурсів, архітектури та містобудування, бюджету та фінансів, голова земельної комісії отримали доручення розглянути з цього питання пропозиції.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса