Статті

“Коли пасажири виходили, то дякували, що довіз”

<P>Через сніг, який випав у п’ятницю, 16 листопада, вночі, чимало рівнян дісталися на роботу із запізненням. А транспорт міжміського сполучення взагалі приїздив пізніше на кілька годин. Водії міжміських маршруток розповідають, що їхати доводилося подекуди із швидкістю 10 кілометрів на годину.
<P>Диспетчер автостанції м. Рівного Галина розповіла, що водії міжміських маршрутних таксі із самого ранку скаржилися на слизькі та нерозчищені дороги:
<P>— В усі райони, де випав сніг, важко добиратися. От автобус Київ—Львів на годину запізнився. З Луцька — теж. А на Чернівці через Кам’янець та Хмельницький автобус не поїхав зовсім. Там пагорби, підприємець відмінив рейс, не ризикнув. Найбільше запізнився “Автолюкс” рейсу Львів—Київ через Луцьк. Мав приїхати о 02.50, а приїхав о 05.40. Водії розповідали, що біля Сарн чотири фури у кюветі стояли, а у Рівному на Степана Бандери одна — поперек дороги.
<P>А кілька рейсів із Рівного взагалі відмінили.
<P>— У п’ятницю зірвалися три рейси за маршрутом Рівне—Вовкошів, два рейси Рівне—Гориньград, а також рейси Рівне—Садові ділянки, — розповіла начальник зміни Рівненського підприємства автостанцій Надія Тетрук.
<P>Водій маршрутки за рейсом Рівне—Висоцьк Сергій розповідає, що за березнівським перехрестям снігу зовсім не було.
<P>— Від Костополя до Рівного — найскладніша дорога. Бачив дорожників, які розчищали дорогу у Костопільському та Рівненському районах. І в Рівному біля мототреку бачив зранку, як чистили. А коли проїжджав Житомирське кільце, то там саме фуру витягали з кювету. І біля Тучинського полігона легковик у кюветі лежав.
<P>А з Києва у Рівне водій служби “Шалена черепаха” Іван приїхав із запізненням на дві години.
<P>— Київська область ще хоч трохи розчищена. А починаючи з Житомирщини, їхати вкрай важко. В основному їхав зі швидкістю 40–50 кілометрів на годину, а біля Гощі ще менше: лише 10–20, — розповідає водій. — Помітив, що легкових авто на трасі було менше, як зазвичай. Бачив дорогою, як один “Жигуль” закрутило. А біля зоопарку на перехресті під світлофором простояв у заторі з півгодини. Дороги не почистили, а одразу піском посипали, фури проїхали — і вся дорога у горбках, їхати неможливо. Я виїхав із Південного вокзалу о п’ятій і у Рівному мав бути о дев’ятій, а приїхав лише об одинадцятій. Коли пасажири виходили, то дякували, що довіз. Я цілу дорогу їхав і переживав, щоб хоч усе добре було.
<P>Чимало далекобійників стояли й у дубенському напрямку. Водії розповідали, що з села Крилів до повороту на Варковичі стояло більше десятка фур. А дорога з Дубна у Рівне забрала дві години.
<P>Диспетчер служби автомобільних доріг у Рівненській області повідомив, що протягом п’ятниці на дорогах області працювало 109 одиниць техніки, яка розчищала та посипала дороги.
<P>— Із п’ятого листопада ми працюємо у цілодобовому режимі. Вже о пів на першу ночі, як тільки сніг почав падати, у Радивилівському районі розпочали очищати дороги, — розповів заступник начальника служби автомобільних доріг у Рівненській області з експлуатації Анатолій Ковтуцький. — В інших районах піскорозкидачі, навантажувачі піску та плужно-щіточні автомашини на дороги почали виїздити з 01.30 і о другій вже працювали.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса