Новини

Колишні керівники рівненського БЮТу похоронили Тимошенківський блок

<P> 17 січня у Рівному в приміщенні прес-клубу реформ відбулася прес-конференція під назвою „ПАТРІОТАМ У БАТЬКІВЩИНІ МІСЦЯ НЕМА?”
<P> Таку думку журналістам озвучили політики, які донедавна були активістами партії „Батьківщина” на Рівненщині (вказані нижче їхні посади є колишніми):
<P> – Сергій Пандрак – перший заступник Рівненського міського штабу БЮТ;
<P> – Олесь Бабій – заступник начальника Рівненського міського штабу БЮТ з ідеологічної роботи;
<P> Нижче наводимо повний текст оприлюдненої заяви:
<P> <B> ЗАЯВА
<BR></B> представників керівництва Рівненського міського
<BR> виборчого штабу БЮТ
<BR> 10.01.2006р м.Рівне
<P> Ми, представники керівних органів Рівненського міського виборчого штабу БЮТ, висловлюємо глибоке співчуття всім тим українським патріотам, які мали пряме і безпосереднє відношення до партії “Батьківщина”, активно займалися розбудовою її партійних рядів, зміцнювали авторитет партії та її політичного лідера серед всього українського населення.
<P> Вважаємо, що з моменту відставки уряду Єханурова для кожного українського патріота такої партії, як „Батьківщина”, більше не існує. Вона померла як в прямому, так і в переносному значенні цього слова.
<P> Засуджуємо відставку уряду Єханурова, як спланований і добре організований акт антиукраїнських сил.
<P> Засуджуємо БЮТ, як безпосереднього учасника і організатора цієї антиукраїнської акції.
<P> Засуджуємо гучні і лицемірні заяви про відданість ідеалам і цінностям Майдану, які служать лише ширмою і прикриттям для повної і чітко спланованої зради національних інтересів України.
<P> Засуджуємо лідера БЮТ, яка вступила у відверту змову проти народу України з Януковичем, комуністами та найреакційнішими антиукраїнськими колами Росії.
<P> Вважаємо, що після всього цього кожному українському патріоту нічого робити в цій партії. Це – не наша „батьківщина”!

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса