Новини

Колишніх офіцерів вчитимуть за кошти ОБСЄ

<P>ДВАДЦЯТЬ п’ять офіцерів 13-го армійського корпусу, які нещодавно були звільнені у запас, тепер зможуть пройти спеціальний курс перепідготовки «Основи роботи на фінансових ринках». Ці курси розраховані на три місяці і проводитимуться на базі Рівенської філії МАУП. Навчання для колишніх військових повністю безплатне. Усі витрати, пов’язані з перепідготовкою офіцерів запасу, взяв на себе Ресурсний та кар’єрний центр для звільнених військовослужбовців за підтримки Міністерства оборони України та офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Як переконують організатори проекту, таке перенавчання допоможе звільненим у запас військовослужбовцям легше адаптуватися до умов цивільного життя і швидше вирішити питання подальшого працевлаштування.
<P>— Результатом таких курсів, — зазначив у розмові з кореспондентом «РВ» керівник прес-центру 13-го армійського корпусу Віктор Шубець, — як правило, стає працевлаштування близько семи десяти відсотків військовослужбовців запасу. Рівне стало двадцятим українським містом, де ОБСЄ впродовж року спільно з Міноборони реалізує прокт «Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям Збройних Сил України».
<P>Загалом, цей проект є багатокомпонентним та здійснюється по всій території України. У 2006 році ОБСЄ буде перенавчено понад 800 військовослужбовців майже за 20 спеціальностями. На сьогодні це найбільший міжнародний проект серед тих, що здійснюються у цій сфері. Після закінчення курсів випускники отримують свідоцтво державного зразка та сертифікат ОБСЄ.
<P><STRONG>Влад ІСАЄВ.</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса