Новини

Команда на чолі з керівником «Наша Україна» Віктором Матчуком на вчорашніх дебатах однозначно перемогла усі опонуючі сторони

<P>До цієї думки сходяться більшість представників рівенських ЗМІ та активістів політичних партій Помаранчевої команди. Нижче прес-служба Рівенського регіонального блоку «Наша Україна» наводить їхні коментарі:
<P>Журналіст газети «Рівне Вечірнє» Сергій Татаренко:
<P>— Важко дати об’єктивну оцінку вчорашнім дебатам, так як усіх учасників я добре знаю. Звичайно, трішки кращим був Матчук. Хоча сам формат дебатів не дозволяє розкрити думку — мало часу на відповідь. Непогано виступав Хмара, трішки гірше виглядав Лех. Прослідковувалася й певна не відповідність запитань: природно, що нині діючі депутати ВРУ, звичайно ж, краще орієнтувалися у питаннях, які стосувалися роботи фракцій у ВРУ.
<P>Журналіст газети «Сім Днів» Валентина Погонська:
<P>— Дуже переконливим був Матчук, але трішки хвилювався. Микола Кухарчук був взагалі не зворушним. Лех відзначився з портретом лідера свого блоку. Коментарі та аргументи від блоку «Костенка і Плюща» були не переконливими. Заключний виступ Віктора Матчука був просто класним, як кажуть додати до його слів вже не було що.
<P>Журналіст газети «Панорама» Марина Степанюк:
<P>— Ну, по-перше для мене була дивною та не зрозумілою присутність деяких немісцевих виступаючих. На тлі всіх кандидатів до ВРУ від Рівенщини присутність київського гостя була не зрозумілою. Окрім того, Матчуку задавали дуже вже «бородаті» запитання, які особливою оригінальністю не відзначалися. Найбільш впевнено та переконливо виглядав представник блоку «Наша Україна»
<P>Віктор Матчук.
<P>Кандидат в депутати до Рівенської міської ради від «Соціалістичної партії України» Сергій Штурхецький:
<P>— На мою думку вчора перемогли рівенські глядачі, які змогли побачити гостру дискусію політичних партій різнополярної політичної орієнтації. Нажаль, не на усі болючі для Рівенщини проблеми виступаючі змогли дати відповіді. Більше говорили про високі політичні матерії. Та це не завадило гострій дискусії. Завдяки таким проектам, як проведення місцевих теледебатів ми впевнено та неухильно наближаємося до демократії. На мою думку, сильнішою була та сторона, яка почувалася впевнено та толерантно по відношенню до інших.
<P>Голова Рівенської обласної організації «Народний Рух України»
<P>Валентин Королюк:
<P>— Найпереконливішим та найдоступнішим в своїх аргументах був Матчук. Для простих людей є дуже важливо отримувати доступну інформацію. Те, про що говорили інші виступаючі — ніхто не зрозумів. Якщо ж розставити вчорашню четвірку виступаючих в порядку, починаючи від найкращого, то на мою думку рейтинг виглядав би так:
<P>1. Матчук
<P>2. Лех
<P>3. Кухарчук
<P>4. Хмара
<P>При всій повазі до Степана Ільковича мені було дивно, що Рівенщину
<P>представляв він. Своїх, певно, гарних ораторів не знайшлося. Тому, мені здається, що Степан Хмара не виправдав учора сподівань УНБ «Костенка і Плюща.
<P>Програмний директор «Радіо Трек» Микола Кульчинський:
<P>— Перемога блоку «Наша Україна» і Віктора Матчука була однозначною. Я взагалі вважаю, що якби Віктор Матчук був у ВРУ, то за 3 місяці роботи перетворився на політика загальнонаціонального масштабу. Шкода, що йому не дали прохідне місце. Будемо сподіватися, що він повноцінно проявить себе на рівні області. Поки що.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса